Chcę zmienić pracę, ale boję się czy znajdę nową

Witam, mój problem zaczął się dwa miesiące temu kiedy zaczęłam bardzo przejmować się pracą. Nie miałam chęci do niej chodzić i bardzo się stresowałam przed każdym dniem. Do tego doszła zmiana jaką była przeprowadzka do nowego mieszkania gdzie mieszkam sama. Od kilku dni jest coraz gorzej, łapią mnie drgawki, ciągłe uczucie niepokoju i stres. Moje obawy i stres nie dotyczą już tylko pracy ale również pesymistycznie zaczęłam patrzeć w przyszłość. Nic mnie mnie nie cieszy. Chcę zrezygnować z pracy, która mnie stresuje ale boję się czy znajdę nową pracę. Mam wiele obaw i wszystko mnie już dobija. Nie wiem już co powinnam robić...

Witam, z pewnością powinna skonsultować się Pani z psychologiem.
Jeżeli Pani samopoczucie, tj. drgawki, niepokój czy stres sprawiają dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu należałby również udać się do PZP.