Chciałabym schudnąć 10 kg do końca czerwca

Mam 12 lat, ważę 53,5 kg. Jestem kobietą. Chciałabym schudnąć 10 kg do końca czerwca. Od jakiegoś tygodnia na wf-ie dwa razy w tygodniu biegamy z koleżankami do o koła boiska 3 okrążenia, ale nie widzę, żebym schudła. Co mam zrobić, żeby schudnąć? U mnie w rodzinie wujek i ciocia mają nadwagę.

Witam,

Nie podałaś wzrostu, stąd ciężko mi ocenić, czy masz prawidłową masę ciała, jej niedobór, czy też nadmiar.

Proszę o więcej informacji i ponowne zadanie pytania w oddzielnym wątku.

Pozdrawiam