Chęć powrotu do stanu anoreksji

kiedyś chorowałam niby na anoreksje bylam jakiś czas w szpitalu a po kilku latach starasznie się roztylam i udało mi się schudnąć prawie 17 kg mam 163cm i waze teraz 47 kg ale nie zadowala mnie to bo ja kocham gnotki które kiedyś miałam :(i chce je znow dotykać widzieć czuc itd. to chyba jest normalne?

Anoreksja to taka wredna choroba, która wraca. Pani chęć powrotu do stanu "kościotrupa" (przepraszam za dosadność) jest wielce niepokojąca. Proszę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem a najlepiej psychoterapeutą.

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Dzień dobry,

proszę umówić się z psychoterapeutą. Dobrze też porozmawiać z osobą bliską o swoich przemysleniach. Na pewno nie powinna Pani sama mierzyć się z tym problemem.

pozdrawiam

Dzień dobry, nie jest to odpowiednie miejsce na udzielenie pani odpowiedzi czy to o czym pani pisze jest normalne czy nie. Jednak sam tytuł pani pytania oraz fakt, że cierpiała pani na anoreksję przemawia za tym, żeby skontaktowała się pani z psychologiem - psychoterapeutą zajmującym się zaburzeniami odżywiania i z nim omówiła niepokojące panią kwestie. Pozdrawiam.