Chęć przybrania na wadze ze względu na starania o dziecko

witam. chcialam sie zapytac jak najszybciej mozna nabrac na wadze??? waze 48kg i jestem dosc szczupla choc jem bardzo duzo. a zalezy mi na przytyciu ze wzgledu na starania o dziecko. pozdrawiam

Szybkie przytycie może odbyć się tylko w sposób niezbyt zdrowy czyli przez jedzenie słodyczy czy niezdrowego jedzenia. Prawidłowo skomponowana dieta zgodna z Pani zapotrzebowaniem i uwzględnieniem starania się o dziecko przyniosłaby Pani najlepsze rezultaty zdrowotne i wizualne. Odżywienie w czasie starania się o dziecko i w czasie późniejszym do czasu karmienia piersią jest niezwykle ważne z uwagi na przyszłe zdrowie dziecka. Prawidłowa dieta przyszłej matki jest też niezwykle ważna w przypadku kobiet które mają trudności z poczęciem. Polecam kontakt z dietetykiem, który pomoże zaplanować dietę z uwzględnieniem Pani problemów z wagą ciała i planowaną ciążą.

Witam ,
czy miała wykonane Pani badania tarczycowe? Przy jakim wzroście waży Pani 48 kg?
Oczywiście można ustalić odpowiednią dietę tak aby przybrała pani na wadze ale to pod kontrola dietetyka ponieważ planowanie ciąży jest sprawą ważną.dieta powinna być odpowiednio zbilansowana tak aby pomimo przybierania na wadze nie jadła Pani "śmieciowego " jedzenia ponieważ okres przygotowań do ciąży i dieta matki jest wazna dla rozwoju dziecka w późniejszym czasie.
Mogę pani pomóc, w razie zainteresowania proszę o kontakt prywatnie.
Pozdrawiam,
Anna zientalska