Chęć ratowania rodziny poprzez terapię rodzinną

Witam 9 miesięcy rozstałam się z partnerem z ktorym mam dziecko 3,5 roku. Rozstalismy się bo już nie dalam rady wytrzymać z jego chorobliwa zazdrością. Piciem alkoholu. Po rozstaniu on szybko znalazł sobie pocieszenie teraz wróciliśmy do siebie bardzo się kochamy ale wiem że potrzebujemy pomocy gdzie mamy się zgłosić na jakas terapie rodzinna może psychoterapia proszę bardzo o pomoc chce ratować nasza rodzine

Psychoterapia rodzinna, a także par małżeństw (ta druga byłaby bardziej wskazana) dostępna jest w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz NZOZach zajmujących się psychoterapią. Warto poszukać takiego miejsca w swoim mieście i jak najszybciej skorzystać z pomocy!

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę (ośrodek), który zajmuje się psychoterapią par / małzeńską i udać się na konsultacje.
Terapeuta po zapoznaniu się z Państwa trudnościami może zaproponować psychoterapię małż. i/lub skierować na terapię indywidualną.

Dzień dobry, możecie państwo rozpocząć od konsultacji z psychoterapeutą zajmującym się terapią par. Stwierdzicie tam jakie są najważniejsze problemy, terapeuta zasugeruje kolejne kroki: kontynuację wspólnej terapii lub terapii jednego z państwa. Pozdrawiam.