Chęć rzucenia palenia

Chcę rzucić palenie - czy lepiej zdecydować się na plastry czy e-papierosy by wspomóc ten proces?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z własnego doświadczenia mogę polecić e-papierosa. Należy jednak pamiętać iż nie można dawać sobie fory i raz palić normalne papierosy a raz używać e-papierosa. Początki mogą być trudne, dziwne w odczuciu, jednak z czasem można się przyzwyczaić a zarazem odzwyczaić od prawdziwego nałogu.