Chęć utraty tkanki tłuszczowej u 20-latka, który waży 106 kg przy wzroście 184 cm

Witam. Mam 20 lat, waga 106 kg przy wzroście 184 cm. Muszę w końcu wziąć się za siebie. Nie mam niestety czasu bo aktualnie podjąłem prace w której jestem ok 10 godzin dziennie, więc wracam zmęczony. Nie odżywiam się zbyt dobrze i w określonych godzinach, bynajmniej nie jem od jakiegoś czasu słodyczy. Większość tłuszczu zalega w brzuchu i w udach, reszta ciała jest mniej więcej normalna. Bardzo mi zależy na szybkiej utracie przynajmniej 15 kg. Czy mógłbym prosić Państwa o radę? Pozdrawiam

Ogólnie proszę wykluczyć białe pieczywo, soki i kolorowe napoje, wspomniane słodycze, sery żółte, parówki, kiełbasę itp. A wprowadzić do diety ogrom warzyw i dodatek chudego mięsa. Sądzę że porcja owoców sezonowych ok. 400g na dobę wystarczy i dodatek węglowodanów złożonych np. kasza gryczana na obiad zamiast ziemniaków. Pozdrawiam.