Chęć zadawania cierpienia innym ludziom

Byłem 2 razy w szpitalu psych.zaburzenie osob. Powiem wprost, mam ochotę zabijać ludzi którzy choć w małym stopniu mnie zranili(nawet nieświadomie).Chcę żyć jako bezdomny tułając się po świecie.(mam 20lat). Co tu robić?zazwyczaj odpowiedzi na abc są takie, że muszę iść do psychiatry itp. no i co tu mi poradzicie drodzy lekarze? tak od serca nie oficjalnie to bym był usatysfakcjonowany.Jak by to miało pomóc w całym śledztwie to mam 180cm i ok 105kg, więc do drobnych nie należę.Z góry dziękuję.

Hospitalizacja w szpitalu, to zwykle początek leczenia przy zaburzeniach osobowości, kolejnym krokiem powinno być połączenie leczenia farmakologicznego z psychoterapią. Więc przed Panem wizyta u Psychiatry i psychoterapeuty Podejmując psychoterapię będzie miał Pan możliwość większego zrozumienia i uświadomienia sobie skąd te mordercze uczucia do innych. Przed Panem długoterminowa terapia w obszarze radzenia sobie m.in. ze złością.

Dzień dobry,

A w jakim celu Pan szuka porad, skoro nie chce Pan z nich skorzystać?
Rozumiem, że w jakimś chęć upokorzenia siebie oraz krzywdzenia innych jest niezgodna z Panem,w takim razie proszę skorzystać z rad i zacząć naprawdę się leczyć.

Zabijesz pójdziesz do więzienia na resztę życia. Jest dużo zawodów dzięki, którym można się wyżyć. Mam pacjentów, którzy takie stany odreagowują chodząc na treningi MMA gdzie mogą się nawzajem bić.
Krótko, potrzebujesz się móc wymęczyć na co dzień najlepiej w pracy i od czasu do czasu ze znajomymi na ringu.
Jak już poczujesz, że nie masz przymusu bicia przy każdej okazji poszukaj sobie kobiety która zmotywuje cię do okazania uczuć wywołujących na jej twarzy szczęście.
Pozdrawiam.