Chłopak opowiada irracjonalne historie i jest niestabilny emocjonalnie

Witam.Wydaje mi sie ze moim chlopakiem jest cos nie tak.Zaczne od poczatku na poczatku kiedy go poznalam byl cudowna osoba dopiero po jakims czasie zaczil sie dzwie zachowywac opowiada niestworzone historie,np ze chodz z ksiedzem po ludziach i wypedza zle duchy za chwile opowiada ze mial ciezkie dziecinstwo byl bity spal na dworzu potem na drugi dzien jak by nigdy nic raz mowi ze potrzeubuje pomocy ze nie radzi sobie za chwile jest szczesliwy i pelen zycia,jest strasznie zaborczy prosze o pomoc
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością Twój partner potrzebuje pomocy specjalisty. Spróbuj go zachęcić do wizyty u psychiatry. Zachowanie o jakim wspominasz sugeruje problemy psychiczne.

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym, żeby nie zwlekać i zachęcić Pani Chłopaka, do konsultacji w Poradni zdrowia psychicznego (tym bardziej, że jest Jego otwartość na specjalistyczną pomoc).

Życzę tego, co jest Pani i Pani Chłopakowi potrzebne,
Irena Mielnik-Madej