Chłopięca twarz u 30-latka

Jestem mężczyzną, mam 30 lat i mam zbyt młody wygląd jak na swój wiek (na 20-21 lat) wydaje mi się, że jest to kwestia genetyczna ponieważ moja siostra też młodo wygląda. Mam bardzo mały zarost i brak włosów na klatce piersiowej, postura i waga jest w porządku, tu bardziej chodzi o chłopięcą twarz. Czy można coś z tym zrobić? jakieś badania hormonalne? może zażywanie testosteronu? ale czy po takiej kuracji nie wypadną mi włosy? dodam, że od 2 lat uprawiam sport siłowy ale to nic nie zmieniło w moim wyglądzie. Sprawa jest poważna, proszę o jakąś pomoc bo życie z takim młodym wyglądem to udręka. Z góry bardzo dziękuje.

Szanowny Panie,
Pana wygląd może wynikać po prostu z czynników genetycznych, jeśli stanowi to dla Pana naprawdę duży problem to warto wykonać badanie stężenia testosteronu we krwi, jeśli wynik będzie nieprawidłowy to należy udać się do endokrynologa.