Chodzi o niski wzrost

Nie jestem wysokiego wzrostu stąd to pytanie. Co konkretnie powinienem jeść żeby urosnąć. Pić mleko nie wiem? Nie sięgam do 170cm... ;/
ponad rok temu

Witam,
Nie wiem w jakim jest Pan wieku, ani jaka jest Pana masa, czy osoby w Pana rodzinie są wysokie, czy też niskie?
Myślę, że zamiast diety, o wiele istotniejsza będzie wizyta w poradni endykronologicznej i wykonanie badań, m.in stężenia hormonu wzrostu.

Pozdrawiam