Chondromalacja chrząstek stawowych w kolanach

Mam 21 lat. I od 7 miesięcy porykam się z chondromalacją chrząstkek stawowych w obu kolanach. Natomiast od pewnego czasu boli mnie po lewą piersią jest to pól kujący i bardzo krótki trwa ok paru sekund. Dodam też, ze często jak się denerwuje a przez problem związany z kolanami jest to dośc częste to boli mnie po środku w klatce piersiowej. Myślę, że to przez stres związany z kolanami, ale czasami mam też szybkie tętno co mnie nie pokoi.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście problemy dotyczący kolan to jedno a ból w klatce to druga osobna spraw. Nie wykluczone iż są to rzeczy powiązane ze sobą, wynikające ze stresu, nie mniej jednak warto to zbadań. Sugerowałbym udać się do kardiologa lub nawet lekarza rodzinnego by wykonać podstawowe badania w tym koniecznie EKG.