Chore zatoki, zapalenie dziąsła, zapalenie pęcherza a stwierdzenie nerwicy

Witam. Na początku stycznia stwierdzono u mnie nerwice lękowa. Lekarz zapisał mi leki brałam je 3 miesiace, jest mi lepiej, chwilowo mam spokój z nerwami. Jednak jak zaczęły się problemy z nerwica tak od tamtej pory łapie ciągle infekcje. Tm miałam chore zatoki, zapalenie dziąsła, zapalenie pęcherza. Dostałam antybiotyk i od tego czasu ciągle boli mnie żołądek, w buzi mam kwasny smak. Czy jest to spowodowane Braniem antybiotyków? czy ten smak to powrót zapalenia w jamie ustnej?

Wszystkie te objawy mogą być także objawami nerwicy. Zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii (oprócz farmakoterapii), gdyż tylko ona pozwala poradzić sobie z przyczynami choroby, a tym samym pozbyć się jej trwale. Leki działają tylko na objawy.