Choroba afektywna dwubiegunowa u 19-latki

Witam. Chciałabym z kimś porozmawiać o sobie, o moich problemach. Lecze się psychiatrycznie. Cierpie na depresje i fobie społeczną.Biorę już 5 opakowanie bioxetinu. Widzę poprawę jednak myśli samobójcze czasami wracają. Podejrzewam u siebie chorobę afektywną dwubiegunową, ponieważ często miewam stany euforii, samouwielbienia po czym w jednej chwili płacze, krzyczy. Bardzo proszę o kontakt.

Dzień dobry,

Najlepiej jak znajdzie Pani w SWOJEJ miejscowości psychoterapeutę i podejmie również i taką formę leczenia. Leczenie zawsze wymaga kontaktu osobistego.