Chorobliwa zazdrość o męża

mam problem z którym nie umiem sobie poradzić jestem chorobliwie zazdrosna o mojego męża jest mi z tym okropnie moje 10-letnie małzeństwo rozpada sie z dnia na dzień. Sama się nakręcam wymyślam sobie różne historie . nie wiem co mam robić

Dzień dobry,

Proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeuty/ośrodka/, który zajmuje się psychoterapią małżeńską/pary i skorzystać z takiej formy pomocy.
Raczej taka forma psychoterapii jest dostępna prywatnie, niż na NFZ.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza