Chorobliwie zazdrosny mąż

Witam.Mam problem z mężem lat 37.Mąż jest chorobliwie zazdrosny,sprawdza mój telefon, dzwoni do mnie do pracy 8-10 razy gdy nie odbiorę wiadomo co robię.Na każdym rogu w każdym sklepie czeka na mnie kochanek. Po takiej akcji a 3-4 w m-cu pakuje rzeczy i wyprowadza się do matki jest jedynakiem ojciec zmarł. Ja i dzieci 12 i 15 lat mamy dosyć humorów, podejrzeń i wyprowadzek.Nie pije notorycznie ale przy nerwach potraf wypić sam 0,7.Z pracy i do pracy odbierana mnie.Po zakupy chodzimy razem.

Dzień dobry,

Proszę namówić męża na wizytę u lekarza psychiatry, ponieważ WYMAGA on zdiagnozowania oraz leczenia.

powinna Pani nauczyc sie bronic i przyjrzec o co chodzi, ze jest Pani wlasnie w takim zwiazku.odpowiedz na portalu nic nie zmieni, polecam psychoterapie u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza