Chroniczne zmęczenie i przymus spania 10 h dziennie

Jestem młodą kobietą i jeszcze kilka lat temu potrzebowałam ok.6 godzin snu. Teraz potrzebuję co najmniej 10, aby w miarę normalnie funkcjonować. Jeśli śpię krócej to mam nudności, wszystko mnie denerwuje i czuję się bardzo zmęczona. Nie mam już tyle energii co moi rówieśnicy. Poza tym mam nadmierny apetyt i tyję od ilości jedzenia, jakie pochłaniam. Włosy zaczęły wypadać, a skóra zrobiła się sucha, mimo że do tej pory była tłusta. Miałam podejrzenie o niedoczynność tarczycy, ale wyniki przeczą.

Proszę dokładnie omówić problemy z lekarzem ,który Panią badał.

Myślę ,ze warto udać się do psychiatry celem konsultacji specjalistycznej.

Objawy mogą wskazywać na zab.nerwicowe,depresję.

Pozdrawiam