Chroniczny ból po stłuczeniu okolicy kości ogonowej

witam, 5lat temu doznalam stluczenia okolicy kosci ogonowej, od tamtej pory zmagam sie z chronicznym bolem tej okolicy, boli przy siedzeniu, wstawaniu z krzesla, utrudnia mi zycie, czy moge sobie jakos pomoc? dziekuje, pozdrawiam/Ewa

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani stan wymaga wykonania badań obrazowych - RTG, TK lub MRI. Proszę skonsultować się z ortopedą, który zleci odpowiednie dla Pani badanie.