Chwilowa utrata pamięci u 68-latki

Mam 68 lat czasem zdarza mi się że nie wiem gdzie jestem,jak się nazywam i po kilku minutach wraca mi stopniowo pamięć i nadal funkcjonuję normalnie,po kilku konsultacjach u różnych neurologów nadal nie mam postawionej diagnozy,pozdrawiam, Maria.

Chwilowe zaburzenia orientacji i pamięci, mogą byż objawem zaburzeń krążenia mózgowego.
Czy wykonano badanie USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych??
Badanie EEG ?? Patologiczna czynność napadowa, padaczkowa?
Czy nie ma Pani innych schorzeń? Czy nie ma spadków cisnienia, po lekach??
Warto kontroplować ciśnienie krwi i puls przed i po lekach!