Chwilowy i ostry ból w podbrzuszu

Czasami miewam chwilowy ostry bol w podbrzuszu, jest on tak silny, ze 3 lata temu rano w toalecie stracilam przytomnosc upadajac na podloge. Teraz nauczylam sie sama, gdy wyczuwam, ze za chwile to nastapi, szukam miejsca,zeby usiasc i wyciagnac nogi i gleboko oddychac. To jest kilka skurczy w odstepach kilkuminutowych bardzo silne, takie ,ze wystepuje pot z bolu. Pozniej mija i nie ma po tym sladu. Po utracie przytomnosci, zaden lekarz , nie zwrocil uwagi na to ,ze wczesniej zaczal sie ten bol.

Piotr Jurczyk

Witam. Nietypowość Pani objawów wymaga zebrania obszernego wywiadu chorobowego przez lekarza, poza tym celowe wydaje się wykonanie USG jamy brzusznej (czy podejrzewano u Pani kamicę nerkową?) oraz diagnostyka ginekologiczna. Pozdrawiam.