Chwilowy stosunek bez wytrysku i negatywne testy ciążowe a ryzyko ciąży

19,07 – 1dc, okres trwał 3-4 dni. 27,07 zbliżenie bez zabezpieczenia trwało 2 min nie było wytrysku w pochwie ani na zewnątrz. Po tym zdarzeniu wystąpiły miesiączki (tak jak zazwyczaj skąpe trwające 3-4d). Po 1 miesiączce 1 test -negatywnie, 2 tygodnie później- negatywny. Przyszła kolejna miesiączka zrobiłam jeszcze 5 testów –negatywny wynik. Brak innych objawów .Jak uciskam brzuch z lewej strony czuję pulsowanie. czy mimo negatywnych testów i że nie doszło do wytrysku w pochwie możliwa ciąża?

Milena Lubowicz

Negatywne testy wykonane w takiej ilości praktycznie ciążę wykluczają.
Pozdrawiam