Chwilowy stosunek w dni płodne a ryzyko ciąży

Witam mam pytanie, wczoraj spędziliśmy noc z dziewczyną, byliśmy lekko pijani, a ona miała dni płodne. W pewnym momencie, ok 3-5cm mojego członka weszło do jej pochwy i od razu wyszło. Czy jest szansa na to, że zajdzie w ciążę ? A jeżeli tak, to jak jej zapobiec. bo nie jesteśmy gotowi na dziecko ?

Milena Lubowicz

Teoretycznie jest ryzyko zapłodnienia, ale niewielkie. Można zastosować tabletkę po, Escapelle. Można ją zażyć do 72 godzin po stosunku, dostępna jest na receptę.
Pozdrawiam