Chwilowy zanik pamięci podczas dzwonienia na pogotowie

Witam. Rok temu moja mama przechodzila zawal. Dostala ataku w domu byla reanimowana najpierw przez Ojca a pozniej przez pogotowie wszystko rozgrywalo sie na moich oczach. Ja dzwonisc po pogotowie zapomnialam ile mama ma lat, ile ja mam lat i jak mam na imie. To byl jakis szok? Czy jak inaczej to nazwac? Kobieta lat 25.

Witam,
W chwilach stresu jakim jest nagły atak choroby osoby bliskiej umysł często płata figle. To co zdarzyło się pani to po prostu duży stres, który spowodował nagłą i krótkotrwałą utratę pamięci, która zapewne wróciła zaraz po wydarzeniu. Jest to niegroźne i pokazuje w jaki sposób reaguje pani w sytuacjach trudnych.
Pozdrawiam