Chyba mam anoreksję. Jak szybko przytyć?

Witam! Ważę 30kg, mam 11 lat,ale w tym roku w czerwcu będę miała 12. Mam 148wzrostu, jestem dziewczynką. Co tydzień chodzę na baseny szkolne, 2 razy w tygodniu mamy w-f,z którego daję z siebie wszystko. Nigdy się nie odchudzałam i nie myślałam o tym. W mojej rodzinie wszyscy mieli wagę odpowiednią, tylko brat jak był w moim wieku miał niedowagę. Nie byłam nigdy u lekarza w tej sprawie. W ciągu dnia jem 2/3 obfite posiłki, popijam sokiem, nie przepadam za zwykłą wodą. Wydaje mi się, że mam anoreksję. U nas w rodzinie naprawdę nie ma za wiele pieniędzy. Jak mogę szybko przytyć bez żądnych leków? Ja po prostu nie mam apetytu.
11 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 13.69.
Odpowiada to 3 centylowi.
Masz bardzo znaczny niedobór masy ciała.
Koniecznie skontaktuj się z lekarzem.
Ciężko mi określić, czy przyczyną jest anoreksja.
Czasami niedowaga wynika z chorób np. występuje przy zespołach złego wchłaniania.
Koniecznie porozmawiaj o swoim problemie z rodzicami, skontaktuj się z lekarzem oraz w razie konieczności z psychologiem.
Najpierw trzeba ustalić przyczynę tak znacznej niedowagi.

Pozdrawiam