Chylamydia pneumoniae w klasie IgG

dzień dobry chciałam zapytać o wynik badania bilirubina 1 i dodatnie p/ciała Chylamydia pneumoniae w klasie IgG. Od 3 lat mam niesamowicie duże dolegliwości całego ciała, nięśni, stawów. Boli mnie wszystko stopy ból przy chodzwniu, biodra, kręgosłup, rece, ramiona z łóżka wstać nie mogę, mam bezsenność chyba przez bóle stawiwe, podobno przeszłam zapalenie mięśnia sercowego i już nie wiem o co chodzi. Biorę tylko leki na stawy przez prawie 3 lata sulfalazynę i metypred nie pomogły, teraz arechine

Witam. Wymaga Pani kompleksowej diagnostyki reumatologicznej i dodatkowo gastroenterologicznej (w kwestii funkcji wątroby). Proszę przedyskutować to z lekarzem prowadzącym, może najlepszym rozwiązaniem byłaby krótka hospitalizacja w celu skumulowanych badań