Ciągła erekcja i ochota na masturbację

witamjestem marcin mam ciagle erekcje nawet na badaniu u lekarki co robic ciagle mi sie chce masturbowac czuje caly czas sperme
ponad rok temu

Witam,
Wzmożone napięcie seksualne, które przejawia się w częstej chęci na masturbację oraz nie zawsze kontrolowanych reakcjach organizmu (np. niekontrolowanych erekcjach) charakterystyczne jest dla okresu dojrzewania płciowego, który zaczyna się u chłopców mniej więcej około 12-13 r.ż. W swoim liście nie podajesz wieku. Jeśli jednak jesteś właśnie w okresie tych zmian, nie jest to nic niepokojącego. Aby rozładować napięcie seksualne możesz się masturbować. Ważne jest, abyś zadbał o intymność i prywatność, tj. masturbacja tylko wtedy, gdy jesteś sam (np. w swoim pokoju, łazience).
Pozdrawiam