Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pozbyć się siniaków?

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG serca. Warto także rozważyć oznaczenie hormonów tarczycy.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Proszę iść do lekarza rodzinnego i wykonać morfologię krwi. Lekarz zbada Pana, zbierze wywiad i na tej podstawie będzie miał możliwość ustalenia potencjalnej przyczyny tych dolegliwości. Branie witamin w ciemno nie jest zalecane. Hiperwitaminoza, czyli nadmiar witamin w organizmie, może być równie niekorzystna co ich niedobór.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie tak lakonicznego opisu odpowiedzieć na pytanie czy ma Pan niedobory witaminowe. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze dokładny wywiad, zbada Pana oraz zleci pełen panel badań dodatkowych. Umożliwi to postawienie właściwej diagnozy oraz ewentualnie wdrożenie leczenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy