Ciągłe drżenie rąk i podatność na stres

Witam. Jestem bardzo podatny na stres, ręce nie przestają mi się trząść od wielu lat, od kilku samowolnie poruszą mi się głowa, niewidocznie, lecz ja to odczuwam. Wewnątrz jestem bardzo niespokojny, w sytuacjach stresowych cały się trzęsę nie potrafię na tym zapanować. Próbowałem wielu sposobów, od melisy i muzyki uspokajającej po tabletki uspokajające bez recepty. Nic mi nie pomaga. Dodam, że czasem pale, chwile po skończeniu papierosa także się trzęsę.

Witam,
aby dobrze postawić diagnozę, konieczna jest osobista wizyta u lekarza psychiatry.
Myślę sobie, że Pana objawy są na tyle poważne,że leczenie melisą nie wiele pomoże. Proszę zatem o skontaktowanie się z lekarzem.

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl

Witam, konieczna konsultacja u lekarza psychiatry, neurologa i psychologa. Proszę dać sobie szansę na zmianę i podjąć leczenie u specjalisty.Nie ma powodu aby taki stan trwał dalej, można go zmienić, zapewniam.Pozdrawiam