Ciągłe kłucia w różnych miejscach klatki piersiowej i pod żebrami oraz niskie ciśnienie

Witam, mam pytanie, od dwóch tygodni mam ciągłe kłócie . trudno okreslić gdzie dokładnie, z reguły rano zaczyna się od bólu pod prawym żebrem. potem jest to ból pływający- przechodzi na plecy lub klatkę piersiową. ruch i oddychanie nie zwiększa się. niemniej kłocie utzrymuje się ciągle. do tego mam dość niskie cisnienie -110/50; 110/60. w maju miałam ablację w związku z WPW. zastanawiam się czy mzoe miec to jakiś związek?

Witam. Objawy sąbardzo niespecyficzne i wymagają oceny razem z badaniem pacjenta, dodatkowo nie wiem czy wiek przez Panią podany jest właściwy. Sugeruję kontakt z lekarzem rodzinnym