Ciągłe krwawienie z dróg rodnych od dwóch tygodni

Mam 26 lat i od ponad 2tyg mam ciągłe krwawienie z dróg rodnych. Zaczęło się ono po prawie 1,5tyg od zakończonej miesiączki, która przebiegła normalnie (tzn typowo dla mnie, wraz ze skrzepami). Obecnie jest samo krwawienie, bez skrzepów. Dodam również, że nigdy nie współżyłam więc opcja ciąży odpada. Czego objawem mogą być te krwawienia? I jak długo mogą trwać. Czekam na wizytę, ale to dopiero za kilka dni a chciałabym się wcześniej rozeznać.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Ciąża w tym przypadku rzeczywiście jest mało prawdopodobna. Wskazana konsultacja z ginekologiem.