Ciągłe parcie na mocz i powracające zaczerwienie penisa

Od czterech miesięcy mam ciągłe parcie na mocz a także powracające zaczerwienienia penisa, którym towarzyszy nieprzyjemny zapach moczu, czasem ból w cewce. W chwili obecnej pozostaje samo parcie. W badaniu ogólnym wyszły nieliczne bakterie, reszta ok. Czy parcie i powracające zaczerwienienia mogą mieć związek? Urolog podczas wizyty stwierdził - nie ma w chwili obecnej zaczerwienienia - więc to objawy nadreaktywnośći i przepisał Betmiga 50 - bez dodatkowych badań. Dodam, że OB i Morfologia ok.

Mim zdaniem należy wykonać badanie bakteriologiczne - posiew moczu i wymaz z cewki, dalsze zalecenia po tych badaniach.
Pozdrawiam WK