Vesticare a parcie na pęcherz

Witam, mam 22 lata i dość uporczywy dla mnie problem. Od kilku miesięcy męczy mnie ciągłe parcie na pęcherz, chodzę do toalety średnio trzy lub nawet cztery razy na godzinę, są to parcia naglące. Chciałam poznać przyczynę takiego stanu i dlatego zrobiłam badania krwi i moczu. Na szczęście w wynikach wszystko jest tak jak powinno, wszystkie wskaźniki mieszczą się w normach. U urologa miałam wykonane badanie ultrasonograficzne, które też nic niepokojącego nie wykazało. Po konsultacji lekarz przepisał Vesicare 10mg, które biorę już 3 tygodnie i nie ma żadnych efektów. Dodatkowo mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej niż przed rozpoczęciem kuracji Vesicare. Nie wiem co powinnam w tej sytuacji zrobić, w ulotce Vesicare nie widzę informacji po jakim czasie powinien zadziałać. Zastanawiam się też nad zastosowaniem zamiennika. Proszę o informację czy powinnam odstawić Vesicare?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje sprob owac nowy lek Betmiga 50 mg jest drozszy jest na recepte najtaniej 150 zl w niektorych aptakach w trojmiescie jest bezpieczniejszy -ma miej skutkow ubocznych-czy bylby lepsz niestst jak sie go osbisnie niespradzi to niebedzie pani wiedziala