Ciągłe zmęczenie, drętwienie kończyn, zawroty głowy i nadwrażliwość na światło

witam.Od prawie 2lat borykam się z różnymi dolegliwościami po wizycie u neurologa dostałam odrazu skierowanie na RMI wynik bez zmian demializacyjnych. okulistycznie też ok, laryngolok stwierdził ostre przekrwienie błon w uszach i nosie. badanie elisa na boleriozę dodatnie 20,6 a IBLOT ujemny 0.Jestem prawie ciągle zmęczona i obolała drętwieje prawa ręka i noga lekko boli głowa i mam zawroty wciąż się o coś obijam. nadwrażliwość na światło zwłaszcza pulsujące. Gdzie szukać pomocy? Z góry dziękuję

Zespól chronicznego zmęczenia ( o ile będą kryteria do jego rozpoznania)prowadza neurolodzy.Proszę udać się tam po pomoc.jeśli będą wskazania trzeba będzie udać się też do specjalisty psychiatry( nerwica,depresja?

Pozdrawiam ciepło