Ciągły apetyt na jedzenie

Lubie jesc i moge to robic caly czas mimo ze nie jestem glodna.Tyje coraz bardziej,jak mam przestac tyle jesc?
ponad rok temu

Witam, być może jesteś głodna, bo Twoje posiłki są małowartościowe i niskokaloryczne, wbrew pozorom mogą być też za rzadkie. Powinnaś zapoznać się z zasadami prawidłowego żywienia i zacząć się do nich stosować. Być może problem leży gdzie indziej – mam za mało informacji, aby Ci pomóc w tym aspekcie. Pozdrawiam.