Ciągły biały śluz a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Zamiast okresu mam cały czas biały śluz mam juz tak dwa tygodnie ;/ czy to oznacza ze jestem w ciązy ? dziekuje z góry za odpowiedz .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Biała wydzielina z pochwy nie jest zaliczana do objawów ciąży. To może być po prostu wydzielina fizjologiczna (jeśli poza tym wszystko jest dobrze) lub objaw grzybicy pochwy (jeśli towarzyszy świąd i pieczenie).