Ciągły ból głowy i oczekiwanie na wizytę u neurologa

Witam,Dostałam skiertowanie od lekarza rodzinnego do neurologa, wpisał obs. OUN.Poszłam do lekarza gdyz od dłuższego czasu tzn od roku a ostatnio od 3 tygodni bez przerwy boli mnie głowa, budze się w nocy już z bólem,żżadne tabletki przeciwbólowe nie pomagają(miałam jeszcze dexak ale po nim wymiotowałam jeszcze częściej), rano często mam mdłości i często wymiotuję.ogólnie czuje się słabo, nie chce wychodzic na dwór, denerwuę si ę albo cieszę na zmianę.mam dwójkę dzieci i już jestem na granicy wytrzymałości, bo nie mam siły sie z nimi bawić.wiozyta u neurologa za 2 tyg może tutaj uzyskam choć częsciową podpowiedzco mi jest.Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż wspomniane bóle głowy mają etiologię migrenową. Nie można jednak wykluczyć innych nieprawidłowości. Konieczne jest badanie obrazowe OUN.