Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ciągły ból głowy i oczekiwanie na wizytę u neurologa

Witam,Dostałam skiertowanie od lekarza rodzinnego do neurologa, wpisał obs. OUN.Poszłam do lekarza gdyz od dłuższego czasu tzn od roku a ostatnio od 3 tygodni bez przerwy boli mnie głowa, budze się w nocy już z bólem,żżadne tabletki przeciwbólowe nie pomagają(miałam jeszcze dexak ale po nim wymiotowałam jeszcze częściej), rano często mam mdłości i często wymiotuję.ogólnie czuje się słabo, nie chce wychodzic na dwór, denerwuę si ę albo cieszę na zmianę.mam dwójkę dzieci i już jestem na granicy wytrzymałości, bo nie mam siły sie z nimi bawić.wiozyta u neurologa za 2 tyg może tutaj uzyskam choć częsciową podpowiedzco mi jest.Dziękuję i pozdrawiam
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Możliwe iż wspomniane bóle głowy mają etiologię migrenową. Nie można jednak wykluczyć innych nieprawidłowości. Konieczne jest badanie obrazowe OUN.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy