Ciągły ból w okolicy krzyżowej
Witam, mam 34 lata ,od miesiąca odczuwam ciągły ból w okolicy krzyzowej , nad pośladkami.Dostawała zastrzyki i tabl przeciwzapalne.Tk stwierdziło na odcinku L4/L5 i L5/S1 wypuklenia 3cm, a na L1/L2 guzki Schomara. Lekarz twierdzi ze to nic nie powaznego,a ja nie wytrzymuje z bólu. Nie moge siedziec ,ani sie pochylac.Zdecydowałam sie na masaz,lecz wytrzymałam tylko 3 zabiegi ,bo sie pogorszyło.Ból był piekący., co mam jeszcze zrobić? Czemu to tak boli, jestem zmęczona już tym bólem.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację z neurochirurgiem. Zmiany takie niestety same się nie cofną.