Ciągły katar i mokry kaszel z flegmą u 15-miesięcznej córki

witam! 15 miesieczna córka ciągle łapie katar często jest żółty lub zielony do tego mokry kaszel mocno zaflegmiona dwa tygodnie temu antybiotyk teraz znowu kaszle

Milena Lubowicz

Podaje Pani mało informacji, dlatego ciężko mi stwierdzić czy ilość infekcji u Pani dziecka mieści się w normie i czy jest powód do niepokoju i poszukiwania przyczyny. Proszę porozmawiać o swoich obawach z pediatra, gdyż konieczny jest pogłębiony wywiad i wtedy ewentualna decyzja o badaniach dodatkowych albo konsultacji specjalistycznej.
Pozdrawiam