Ciągły stan podgorączkowy i nocne poty od trzech miesięcy
Po infekcji (2antyb),po 3tyg.kaszel znikł.Został czop ropny za migdałk,zbagat.przez 2 laryng.Został stan podgorącz.37,4 przez dzień.Wiecz.spada do 36,2.W nocy poty.Ogólne osłab.,ból w plecach,mięśni,szum w uchu Bad:Morf.ok,OB-2,CRP<5,mocz-ok,test na krew ut.-ujem.testy wątrob-ok,TSH,FT3,FT4-ok,wym.z gardła-nic,Ekg,echo-ok,USG j.brzusz-ok,RTG klatki-ok,gastrosk.-ok(tylko na dnie żoł.śluzówka zastoinowa),cukier-ok,TK głowy-ok,MR kręgosł.-ok. Niepokoi mnie ciągły stan podgor.i poty nocne od 3 mies.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis wskazuje, iż zostały wykonane liczne badania, które nie pozwoliły na ustalenie przyczyny dolegliwości. Tym bardziej nie jest to możliwe w ramach porady internetowej. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.