Ciągły stres i izolacja od ludzi a konieczność wizyty u psychologa

Żyje w ciągłym stresie , otoczony pytaniami naktóre nie znam odpowiedzi które wypełniał wiarą winnych i wto co mówią do czasu kiedy zacząłem się izolwac wpadalem z skrajności w skrajność , przez otoczenie które mnie miało za wzór nie miałem dla nich czasu a towarzystwo które mnie wykorzystywalo przyciogalo moją uwagę , po odcieciu się od wszystkich mam zdolności madohistycznz przy gniewie zktórym sobie nieradzę (nie tne się katuje nasiłowni, forku czasemi ścianach ) powinien iść do psychologa?

Pana post kończy się pytaniem czy powinien Pan pójść do psychologa. moim zdaniem dobrze by było. Prawdopodobnie robił Pan wiele, by sobie poradzić ze stresem czy poukładać relacje, co jednak okazywało się nieskuteczne. Trafiając do psychologa lub psychoterapeuty usłyszy Pan pytania, które być może pomogą Panu w znalezieniu w sobie odpowiedzi na to, co Pana nurtuje.

Dzień dobry, to zależy od pana. Jeżeli sytuacja w której się pan znajduje utrudnia panu codzienne funkcjonowanie i jest przyczyną cierpienia zachęcam do wizyty i konsultacji u psychologa - psychoterapeuty. Po kilku wstępnych spotkaniach zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.