Ciągnący ból pod kolanem od wewnętrznej strony

Witam, mam 33 lata.Wczoraj wieczorem poczułam ciągnący ból pod kolanem od wewnętrznej strony. Nie uderzyłam się.Dzisiaj cały dzień nie mogłam bez bólu zgiąć kolana, chodziłam z wyprostowaną nogą. Kolano boli mnie także przy dotyku od str. środkowej i gdy unoszę lekko zgiętą nogę. Serdecznie proszę o poradę, co dalej robić? Dziękuję - Marta.

Małgorzata Panek

Bez dokładnego badania kolana nie jestem w stanie ocenić, czy ból jest związany ze zmianami naczyniowymi czy też z zmianami w stawie.
Proszę skonsultować się z ortopedą, który obejrzy i dokładnie zbada Pani kolano.
Pozdrawiam