Ciąża a padaczka i stosowanie Depakine Chrono

Witam. Mam 19 lat, choruję od 4 roku życia na padaczkę, biorę depakine chrono 300 mg i prawdopodobnie jestem w ciąży, której nie zaplanowałam. Jaka jest szansa, że urodzę zdrowe dziecko? Proszę o szczerą odpowiedź.

Przede wszystkim dawka jest mała (rozumiem ,że 2x300 mg),proszę od razu iść do neurologa i zacząć brać kwas foliowy ! Lepsze i bezpieczniejsze branie leków,niż napad w ciąży.Ryzyko jest,ale niewielkie.