Ciąża a stosunek przerywany

Witam.
Chciałabym dowiedzieć się czegoś, na temat mojego przypadku, lub jak podejrzewam-wielu innych dziewcząt również. Otóż kochałam się z moim chłopakiem najprawdopodobniej w czasie moich dni płodnych, bez zabezpieczenia. Jednak w porę się opamiętaliśmy i stosunek trwał maksymalnie 5-10 minut, a do wytrysku nie doszło w ogóle (czyli nie był to typowy stosunek przerwany).
Czy jest prawdopodobieństwo, iż zaszłam w ciążę? Jeżeli tak, to jak duże?
Bardzo się martwię, a na test ciążowy muszę poczekać jeszcze kilka dni.

Witam.
Stosunek przerywany nie jest zalecaną formą antykoncepcji. Skuteczność tej metody mierzona wskaźnikiem Pearla (liczba ciąż wśród 100 kobiet stosujących daną metodę antykoncepcyjną w ciągu roku) sięga nawet 36. punktów. Jej niedoskonałość bierze się stąd, że w płynie wydobywającym się z cewki moczowej penisa po erekcji, a przed ejakulacją mogą znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia komórki jajowej.
Proszę wykonać samodzielnie test ciążowy, a w razie wątpliwości skonsultować się z ginekologiem.