Ciąża a USG przezpochwowe

Witam. Czy usg dopochwowe co tydzien nie szkodzi ciazy? w początkowej fazie? pęcherzyk dopiero był widac tydzien temu choc stwierdzono ze powinien juz byc zarodek. Czy mozna za tydzien wykonać usg dopochwowe? Aby dluzej sie nie stresować?

Milena Lubowicz

Usg jest badaniem nieinwazyjnym i nieszkodliwym dla dziecka. Można je wykonywać bez obaw.
Pozdrawiam