Ciąża bez wytrysku - czy to jest możliwe?

Witam!
27.11.2010 uprawiałam pierwszy raz seks z chłopakiem. Doszło do tego, że był on bez zabezpieczenia, ale nie doszło do wytrysku. 29.11 udałam się do mojego ginekologa i powiedział mi, że prawdopodobieństwo ciąży jest małe.
Tydzień po stosunku wykonałam test i wyszedł negatywnie, około 2 tyg. później wykonałam następny test i też wyszedł negatywnie. Okres dostałam w terminie (17.12), ale krwawienie było tylko przez 1 dzień, a pozostałe 4 dni zauważyłam brązową wydzielinę.
W styczniu dostałam okres tydzień wcześniej i był normalny. Trwał 5 dni. Podczas niego zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Czy to wystarczające dowody na to, że nie jestem w ciąży? Mój chłopak mówi, że przesadzam, ale po prostu boję się.
Proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Karolina Dębska

Witam!

Każdy stosunek bez zabezpieczenia, czy to z wytryskiem czy bez, może zakończyć się ciążą. Natomiast w Pani przypadku, jeśli testy ciążowe wychodzą negatywnie, ginekolog nie potwierdził ciąży, a miesiączkowała już Pani dwa razy, to z bardzo dużym prawdopodobieństwie można jednak ciążę wykluczyć.

Pozdrawiam