Ciąża, brak wsparcia partnera a lęki

Witam .. Mam 26 lat ,już od dłuższego czasu borykam się z problemem lęku , pojawia się on nawet w życiu codziennym, przy wyjściu z domu do sklepu, przed wyjazdem do rodziny. Jestem w 18 tygodniu ciąży, nie mam zbyt wielu przyjaciół i czuję się osamotniona. Mieszkam z partnerem i on mnie wcale nie wspiera, cały czas mówi mi ,że jestem nic nie warta nie spędza ze mną świąt ani wolnego czasu, często płaczę i się załamuję czasami wpadam w histerię i płaczę bez opamiętania. Proszę o pomoc

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć się leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP, prywatnie.