Ciąża jako wynik gwałtu a działanie tabletek wczesnoporonnych

Ostatnią miesiączke miałam 26lipca ,5 dnia cyklu miałam zacząć brać clostilbegyt i pózniej mieliśmy sie kochac,a 13.08 miałam zacząć znowu brac duphaston. niestety 15.08zostałam zgwałcona-widziałam że ten facet miał jakieś zabezpieczenie.Byłam tu u gin i wszystkie badania są oki.16,08byłam u gin dostałam tabletke poronna-niby nie byłam w ciązy.mówili że jest mała szansa abym była w ciąży-niestety jestem .Z obliczeń pani gin z pl dni płodne miałam około08.08.13. Czy jest szansa że dziecko jest meża?Czy tabletka poronna mogła zrobic krzywde dziecku?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Od początku dni płodnych do gwałtu upłynęło 7 dni więc na tyle dużo iż prawdopodobnie nie były już to dni płodne. Co innego jeżeli chodzi o 13.08. Co do tabletki poronnej to jeżeli ciąża wynikająca ze stosunku z mężem się ''utrzymała '' to nie ma ona większego wpływu na płód.