Ciąża lekiem na PCOS?

Mam 22 lata stwierdzono u mnie jajniki policystyczne. Jedyny sposób żeby je leczyć to hormony tylko niestety mój oranizm nie toleruje antykoncepcji. Lecze sie u ginekologa i został przepisany mi pierścień i niestety też żle to znosze.Lekarz poinformował mnie że jeżeli to nie pomoże to ma związane ręce i musze jak naszybciej zajść w ciąże okres 2-3 miesięcy!Są może jakieś inne sposoby??prosze o pomoc i dziekuję;)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście jest to problem ponieważ jeżeli antykoncepcja jest nietolerowana ciąża jest jedynym rozwiązaniem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Być może warto spróbować wdrożyć inny preparat hormonalny. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty ginekologa. Warto też zasięgnąć opinii innego specjalisty.