Ciąża po zabiegu konizacji

Dziendobry. 10 stycznia mialam ostatnią miesiaczke,25 lutego odbyty byl stosunek,4 lutego test poztywny Swtierdzil wczesna ciaze,na lewym jajniku echo cialka zoltego,w macicy miesniak 24mm,dwa miesiace wczesniej mial 15mm,no i z przerostem endrometrium,endrometrium 17mm,jestem bo zabiegu lyzeczkpwania,i konizacji pol roku,lekarz stwierdzil takze ,ze ciaza moze byz zagrozona ze wzgledu na konizacje ,bardzo sie boje ,od dwoch dni mam wieczorne bole brzucha mi powiedziec,czy mam sie czego obawiac?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie można odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Ważne jednak aby byc pod stałą kontrolą ginekologa.