Ciąża pomimo wystąpienia miesiączek i ustalenie ojcostwa

Mam problem . Miałam w listopadzie jednorazowy sex . Nie zabezpieczalam sie ale nigdy tez chłopak nie dochodził w środku we mnie . A z moim byłym chłopakiem tez sie nie zabezpieczalam ale zawsze dochodził we mnie rowniez w grudniu. Mialam w listopadzie 2 miesiączki . 1 byla 9.11.14 i trwala 8 dni a później mialam gdzieś 23.11.14 i tez trwała 8 dni z tym ze mialam 2-3 dni plamienia później krew. okazalo sie ze jestem w ciąży. A 2 stycznia byl to 4 tydzien. Kto moze byc ojcem ikiedy zaszlam w ciaze ?

Witaminy w ciąży

Małgorzata Panek

Datę porodu wyznacza się z terminu ostatniej miesiączki bądź z przypuszczalnego terminu zapłodnienia. Zakładając że owulacji występuje około 14 dnia cyklu. W przypadku gdy drugiego stycznia był to 4tc , to do zapłodnienia mogło dojść w połowie grudnia. Niestety przy nieregularnych miesiączkach nie można określić dokładnie daty poczęcia. Płomienie mogło być związane z zagnieżdżeniem się zarodka. Po porodzie można wykonać testy na ojcostwo.
Pozdrawiam